Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

Okres realizacji

Czas realizacji

  • Data rozpoczęcia Kontraktu: 16.09.2014 r.
  • Data zakończenia Kontraktu: 20.10.2016 r.

Podwykonawcy

Zestawienie Podwykonawców raelizujących zadanie: budowa autostrady A4 na odcinku Rzeszów (węzeł Wschodni) - Jarosław (węzeł Wierzbna) od km 581+263,44 do km 622+463,44 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, budowlami i urządzeniami budowlanymi
Lp. Zatwierdzeni Podwykonawcy na Kontrakcie
1 Picco Bartlomeo Polska Sp. z o.o.
2 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik
3 Firma Handlowa KOTPOL Zofia Kot
4 Szacik Ryszard Zakład Usługowo- Handlowy Sprzedaż Piasku i Żwiru RYŚKO Ryszard Szacik
5 Firma Przewozowa STASZEK Stanisław Wyka
6 PIOTREX MOTORYZACJA-SERWIS TRANSPORT, SKLEP Piotr Hadam
7 BUD-MAX Sp. z o.o.
8 AUTO-LAND S.C. Przedsiębiorstwo Transportowo- Handlowe Gawron Łukasz i Tomasz Łukawski
9 Dariusz Omilianowicz Przedsiębiorstwo Sprzętowo Transportowo Handlowe TRANS-SYP
10 Andrzej Kaszowicz - Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe HAK
11 TRANSPORT SAMOCHODOWY POJAZDAMI CIĘŻAROWYMI Dariusz Syska
12 ART.-STACH Artur Raciborski
13 SK INVEST GREEN Sp. z o.o.
14 Andrzej Chodór Firma Transportowo-Sprzętowa
15 Buczek Tomasz Firma Usługowo-Remontowo-Budowlana
16 Dariusz Wanowicz Firma Handlowo- Usługowa
17 Józef Stopyra Firma handlowo- usługowa A&J
18 LEMAR Mariusz Leńczowski
19 Tech-Project Sławomir Brzoza
20 Geoprzem Sp. z o.o.
21 Konsorcjum Stali S.A.
22 Francesco Ros Casares Polska Sp z o.o.
23 Wimed Oznakowanie Dróg Sp. z o.o.
24 Nadzór Przyrodniczy Joanna Maślach
25 Firma Transportowo- Handlowa Gruszka Helena
26 SYN-PYCH
27 Jaz-Pol Zbigniew Marszałek
28 ZAKŁAD EKSPLOATACJI KRUSZYW KRUSZNET Sp z o.o.
29 Pasionek Jarosław Przedsiębiorstwo Usługowe- Budowlane
30 USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Przemysław Czarnecki
31 Natalia Moskal- FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA
32 PETEX Jan Krzeszewski
33 Kopalnie Dolomitu S.A.
34 DARKBUD Dariusz Chojnacki
35 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe STALKOR Sp z o.o.
36 TPA Sp. z o.o.
37 Diana Plus Sp. z o.o.
38 SAT Sp z o.o.
39 Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Rzeszowie
40 R.D.M Śródmieście Sp z o.o.
41 GREEN ZONE Sp z o.o.
42 ZBO Grzegorz Szopa
43 Usługi Transportowe. Handel Obwoźny Artykułami Przemysłowymi Wolak Jan
44 HYDROMEL PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA WODNEGO I MELIORACJI Sp z o.o. w m. Szówsko
45 KPRM BUDOWNICTWO Sp z o.o.
46 GRAWIL Sp z o.o.
47 AIT American Infrastructure Technologies Sp z o.o.
48 Ochrona Juwentus Sp z o.o.
49 Jan Sitek
50 NORDKALK Sp z o.o.
51 Śląskie Kruszywa Naturalne Sp z o.o.
52 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Zbigniew Możejko
53 PIACHTRANS Grzegorz Piasecki
54 Rafał Zabawa Firma Budowlana ZABAWA
55 Grupa Ożarów S.A
56 Petrodom Venna Sp. z o.o. Sp. K
57 Wiesław Olecha FUP
58 Styrobud BTK Radomscy sp.j
59 CEMEX POLSKA Sp zo.o.
60 DENSON Albert Fałkowski
61 GROTEX Sp z o.o.
62 BIREX Jarosław Banszyński
63 GEOTEKO PROJEKTY I KONSULTACJE GEOTECHNICZNE
64 GŁAZ-POL
65 OLAN POLUDNIE Sp z o.o.
66 TRANS-MAR
67 KRUSZGEO SA
68 GT PROJEKT SP
69 DAF-TEL Andrzej Frączak
70 Józef Gromiec D&G Kamieniarswto
71 Aleksander Szafran
72 Pantera Małgorzata Pióro
73 Bryk Grzegorz
74 BUDEX
75 KOP-BUD Łukasz Kosak
76 AUTO-DAX z.c
77 Wiesław Konieczny
78 HSL POLSKA
79 ANKOP Antol Wrona
80 VERBUD Sp z o.o.
81 BRUS Krzysztof Rutana
82 Amitrans - Sławomir Jurek
83 Polimex- Mostostal SA
84 Invest Instal Sp z o.o.
85 Royal Steel Sp z o.o.
86 Elektromet - Zakłady Metalowe
87 M-Trucks Kamil Migacz
88 Wiesław Milczanowski
89 Bitunova Sp z o.o.
90 TRANS-CAG Tadeusz i Teresa Cag
91 Saferoad RRS Sp z o.o.
92 Inter-Trans Maciej Lassota
93 DWD Service Sp z o.o.
94 Rekma Sp z o.o.
95 EL-CAR FHPU
96 STAL-BUD Sp.j
97 ELIKOPOL BK Sp z o.o.
98 ANKRA Sp z o.o.
99 TWISTER Spółka Jawana Jarosław Szuber
100 ZYGA Usługi Transportowe Zygmunt Stepnowski
101 ZRR Sort Sp z o.o.
102 Grzegorz Renis - Transport Roboty Ziemne
103 ROLBUD II Świzdor Michał, Dyrda Stanisław, Sp j.
104 MANTRANS Chełmińscy Sp z o.o.
105 MAX-POL Paweł Mrożek FHU
106 BRUK-BET Sp z o.o.
107 VIACON POLSKA sp z o.o.
108 SATEL Andrzej Sorczyk
109 Morawica SA - Kopalnia Wapiena
110 Geosyntetyki Naue Sp z o.o.
111 WRONKOP Tadeusz Wrona PPUH
112 EMBARS michał Miska
113 CEMIX Sp z o.o.
114 TANK-CHEM Skrzela Ryszard
115 BBR Polska Sp z o.o.
116 CETCO-POLAND, CETCO SP z o.o. K.A.
117 DAREX Dariusz Tokarski
118 Marek Bubelski Firma Handlowo Usługowa
119 Lesiński Bartek Bartosz
120 Radzik Bruk
121 Artur Pyrek
122 ROADMOS POLSKA - Przedsiebiorstwo Budowy Dróg
123 TINES MEGACHEMIE SA
124 KONVERS sp z o.o.
125 Moraniec Marcin
126 Czesław Andysiewicz NASZ SKLEP
127 KPRM Produkcja Sp z o.o.
128 SOLBET KOLBUSZOWA
129 Eklżbieta Synowiecka Zakład Kamieniarski
130 Dropel Sp z o.o.
131 Centrostal SA
132 VILLAS Polska Sp z o.o.
133 EXTRUDAKERB Sp z o.o.
134 POLOCHEM Wojciech Misiurny
135 Krzysztof Bąk Usługi Transportowe
136 HOCHTRANS TRANSPORT Sp z o.o.
137 JAR S.C.
138 Griltex Polska Sp z o.o.
139 Agropol-Bis s.c. Dzierżak Waldemar
140 DAREX-GROUP Sp z o.o.
141 JASZ Janusz Szydełko
142 Transport Drogowy - Krzysztof Lubiński
143 FAR-TRANS Janina Faron
144 Transport Towarowy Robert Pieczko
145 Usługi Transportowe sc Janusz Zapotocki, Józef Kocik
146 ZUPH Krystyna Ignaszewska
147 ARKA TRANS Adam Kuczyński
148 TRAN-ZIEM Bodan Bnach
149 BETMAR Miazga Marek
150 BUD-TRANS S.C. Piotr Jedynak
151 POLYTEAM
152 Jan Podgórski - ZURTBDM
153 Agata Wrona-Cygan - Usługi Transportowe Wykopy Ziemne Handel
154 ORLEN ASFALT Sp z o.o.
155 FHU Grzegorz Ligęzka
156 Konsorcjum: Roadmos Polska Sp z o.o., Road Construction Roadmos Ltd
157 ATEST Błasiak, Oskędra, Skulski sp.j.
158 PPI CHROBOK S.A.
159 SILESIA STRUCTURE - EDWARD ZGODA
160 ANNA TYNIECKA FHU
161 M.M Mrozowski Maciej
162 Zieleń Drogowa Sp z o.o.
163 Bogdan Banach FURH TRAN-ZIEM
164 GEMIPREM TECHNOLOGIE SA
165 Zakład Robót Regulacyjnych Jeziorek Piotr, Dziubek Leszek s.c
166 Dariusz Zieliński FUT STANWUK
167 POLIBEX Sp z o.o.
168 CJ Blok Fabryka Elementów Budowlanych Sp z o.o.
169 CMC Poland Sp zo.o.
170 Metaplast-Stolarka Sp. z o.o.
171 Firma Posiadało Spółka Jawna
172 Krzysztof Kubasiak
173 STAR Ewa Chmura
174 HTI BP Sp z o.o.
175 Rettenmaier Polska Sp z o.o.
176 SGS Polska Sp z o.o.
177 Ignacy Hanusiak Usługi Transportowe, Roboty Ziemne
178 STAL-ROL Michno Spółka Jawna
179 Mirosław Karpiel Kompleksowe Utrzymanie Dróg i Mostów
180 Zakład Prefabrykacji Barkoczyn Sp z o.o.
181 Zakład Wierceń Studziennych Jerzy Wilman
182 Cygan Marek PHU MC TRANS
183 Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowych Artur Nogaj
184 Natalia Soja
185 FUH Zięba Marian
186 PTUH Pełka Mirosław
187 Gorczyca Łukasz FUH GOREX
188 FUH ROLMASZ Sp z o.o., Sp K
189 Kopalnia Kruszywa Sieniawa Sp z o.o.
190 POLBRUK SA
191 Pruchnik Czarnecka Agnieszka
192 TRANS-BUD Daniel Warias
193 Książbudb Sp z o.o.
194 Eurobet A. Sidor, T.Otręba Spółka Jawana
195 STALCONEX Robert Syta
196 LOBOS Sp z o.o.
197 Łukasz Lis PIPE CONTROL
198 TOMTRAK s.c. Agnieszka Molek, Karol Molek
199 INTERPETRO Sp z o.o.
200 KRASZ
201 Usługi Transportowe Adam Stępień
202 Usługi - Transport Ciężarowy Wiesław Stopka
203 FHU JAWOR Mirosław Jawor
204 AR TRANS Andrzej Rzadek
205 Usługi Transportowe handel Artykułami Przemysłowymi Cezary Dudek
206 RYNEK - BRATT
207 TELWOLT - BETON Sp z o.o.
208 ACER Sp z o.o.
209 Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp z o.o.
210 Huta Pokój SA
211 Wiesław Barwiński FREZBUD
212 BUDOSPYCH S.C. Janusz Lelek, Grzegorz Soja
213 Usługi Transportowe - Jacek Madej
214 Usługi Transportowe - Czesław Madej
215 TOMIX
216 POLGRYS Sp. z o.o.
217 Amiantit Poland Sp z o.o.
218 INBLOCK Sp z o.o.
219 VSL Polska Sp z o.o.
220 KALBUD Grzegorz Pasieka
221 Usługi Transportowo-Asenizacyjne Polański Wiesław
222 Transport Towarowy Andrzej Jaworski
223 SBL-ŻELBET Sp z o.o.
224 SOOLER Marcin Aszyk
225 TARCOPOL Sp z o.o.
226 PHU GODAR Dariusz Purol
227 FIDOS ZUIB Wiesław Fidos
228 PW JOMAR Jolanta Maciejowska
229 ZARBUD S.C. Sylwester Zarębski Rafał Zarebski
230 WABUD S.C. Lewandowski Wawrzusiak
231 TEX-1 Adam Cichowlaz
232 PISMAR Mariola Piasecka
233 LARIX
234 SĄSIADEK
235 HYDROBUD B.Pysz U.Pysz SpJ
236 Jacek Wałowski
237 Mosty Skoczów
238 MAGJA
239 FIRBUD
240 INSTALBUD TARNÓW
241 LHOIST BUKOWNA
242 Centrum Budowlane Pióro - Witold Pióro
243 PRD PROMAX S.C.
244 PTHU MANTRANS
245 BERGER BAU SP. Z O.O.
246 ASPHASEAL INC KATARZYNA TROJANOWSKA
247 TRANS-ROL PUH Adam Gruba
248 FHU Robert Grzeszczak
249 PUHP RYŚ Ryszard Siedlecki
250 Orange Seven Budownictwo Tomasz Baron
251 Ewa Kochan EKBUD
252 PROWERK Sp z o.o.
253 STALPRODUKT S.A.
254 KTC POLSKA Sp z o.o.
255 Jóźwiak Grzegorz VGJ
256 Robex Krystyna Jażdżyk
257 FUH REBAKO
258 BARTOSZ KRUPA KRUSZNET
259 INWESTPLAN Sp z o.o.
260 BRENER Stanisław Kolano
261 MOSTOSTAL KRAKÓW
262 KRYZA-PLAST Henryk Kamiński
263 TRAK-MAR
264 Eurogeo.pl Sp. z o.o.
265 Konsultant Budowlany Wojciech Małecki
266 PPH FRAM Sp z o.o.
267 Przedsiebiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych w Rzeszowie Sp z o.o.
268 Wytwarzanie materiałów Melioracyjnych ora Transport Marek Stec
269 Usługi Instalacyjne Krzysztof Kubisztal
270 Unidro S.A.
271 Maccaferri Polska Sp. z o.o.
272 HERKULES S.A
273 Servipol Pawel Pływaczewski
274 Foton Sp. z o.o. Sp Komandytowa
275 JART Sp. z o.o.
276 Paweł Jacek ALTURA
277 Budownictwo Wodne i Melioracyjne Janusz Piórek
278 Zakład Projektowo Usługowy "KOB" Sp. Cywilna
279 RIWAL Poland Sp. z o.o.
280 PARTA RENTALS S.C.
281 Usługi Geodezyjne TOP-GEO inż.. Sławomir Michno
282 WOD-BUD Śledziak Spółka Jawna
283 Metalarte Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
284 WELMANN Maciej Mańka
285 FPP ENVIRO Sp. z o.o.
286 Autoryzowana Firma Produkcyjno- Handlowa MIŚ - Maciej Półchłopek
287 Rafał Wieczorek Usługi Transportowe
288 VISTAL Budnicki Zbigniew
289 CONSTECHNIK Artur Szymeon
290 KELLER - POLSKA Sp. z o.o.
291 "Falkon" Sp. z o.o.
292 Tensit Sp. z o.o.
293 Nieregularny Przewóz Towarów Duda Józef
294 Naxlo Sp. z o.o.
295 Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe "Artus" Chojnacki Artur
296 CRANE SERVICE Sp. z o.o.
297 Rejko Nikodem Rej
298 Zakład Usługowo Handlowy Jacek Kmiecik
299 Przewóz Towarowo - Pasażerski "TRANSPORT" Leszek Borgula
300 Zakład Budowlano-Instalacyjny Świzdor Mirosław
301 Mundo Enterprise Sp. z o.o.
302 Instalacje Sanitarne mgr inż. Leszek Żołyniak
303 Cover Jarosław Grunwald
304 Dubr Sp. z o.o.
305 Transport i Załadunek Handel Materiałami Budowlanymi i Drogowymi Firlej Zenon
306 Mirosław Kasak Firma Usługowo-Handlowa Mirosław Kasak
307 Stanisław Węgrzyn Usługi Transportowe
308 Firma Usługowo-Handlowa "Sławex" Sławomir Pierożek
309 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "TEX-1" Adam Cichowlaz
310 Krzysztof Wtek Hydroizolacje "Witek"
311 Usługi Transportowe S.C. Tadeusz Rutkowski i Małgorzata Trębacz
312 Jan Biernacki "Transkop" Roboty ziemne
313 Wojciech Piecyk Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowo - Handlowe "Błyskawica"
314 DVS Rafał Kuchta
315 Pietluch Edward - Zakład Produkcyjno Handlowy Znaków Geodezyjnych i Materiałów Budowlanych
316 P.H.U. M-R-B Therm inż.. Mateusz Budziński
317 EJS Elżbieta i Janusz Sykała S.C.
318 Białowąs Mieczysław - Zakład Transportu i Budowy Dróg
319 Józef Lis Usługowy Zakład Wod-Kan-Gaz
320 Hydro-Partner Sp. z o.o.
321 MDL System Sp. z o.o.

Beneficjent

Wykonawca

Konsorcjum firm:

Strabag

Nadzór Inwestorski

Konsorcjum firm:

Nadzór Autorski

Konsorcjum firm:

APIA